CHRISTMAS mini sessions

Najpiękniejsza pamiątka i prezent dla Twojej rodziny!

sesja CHRISTMAS mini - zarezerwuj tutaj!

18.11.2017 & 09.12.2017 • Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław

najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sesja CHRSITMAS mini
250 ZŁ

Co zawiera pakiet:

# 30 minut sesji w studio
# świąteczne stylizacje
# minimum 20 zdjęć
# e-kartka świąteczna
# fotoksiążka (na życzenie)
Jak przygotować się do sesji
Nie trzeba specjalnie się przygotowywać do sesji, po prostu ubierz się w eleganckie lub proste ciuchy które nie przykuwają uwagi. Możesz też wziąć ubrania na przebranie jeśli nie chcesz być na zdjęciu tylko w jednej stylizacji. Nie zapomnij o obuwiu zmiennym, gdyż do studia nie możesz wejść w butach które miałeś na zewnątrz. Jeśli chodzi o dzieci dostępne będą czapeczki mikołajkowe oraz strój mikołaja. Najlepiej żeby Twoja pociecha miała przygotowane 2 zestawy eleganckich ciuszków pasujących do świątecznej atmosfery.
Kogo mogę zabrać na sesję
Możesz przyjść na sesję z kimkolwiek uważasz za słuszne. Możesz zabrać ze sobą dziadka, babcię czy inne osoby z rodziny. Pamiętaj jednak że sesja trwa jedynie 30 minut, więc im więcej osób tym większe zamieszanie podczas robienia zdjęć. W formularzu rejestracyjnym zaznacz ilość osób uczestniczącej w sesji, żebyśmy wiedzieli na co się przygotować.
Jakie preferujecie formy płatności
Preferowaną przez nas formą płatności jest gotówka na miejscu po zakończonej sesji. Jeśli jednak chcesz zrobić przelew przed sesją jest to również możliwe. Po prostu poinformuj nas o tym w formularzu kontaktowym, a damy Ci dane do przelewu oraz wyślemy rachunek.
Czy mogę otrzymać wszystkie zrobione zdjęcia z sesji
Niestety nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych zdjęć.
Co oznacza fotoksiążka na życzenie
Możemy zrobić foto-książkę za dodatkową opłatą 50zł. Musimy mieć jednak odpowiednią ilość zdjęć do zrobienia fotoksiążki, więc proszę poinformować nas przed sesją, że jesteś zainteresowany zakupem.
Czy zdjęcia będą publikowane na naszej stronie
Tak, Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia otrzymanych zdjęć w swoim portfolio, na stronach internetowych oraz w serwisach społecznościowych. Jesteśmy jednak bezproblemowi, więc poinformuj nas wcześniej o tym, że nie życzysz sobie abyśmy umieszczali Twoje zdjęcia na naszej stronie.

Coś jeszcze jest niejasne?

Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania, masz jakiś problem lub po prostu chcesz podzielić się opinią – napisz do mnie!

X
preloader